Šīs dienas raidījumā "Muzikālā Banka" attālināti ciemojās Sudden Lights, kuri, sadarbībā ar dziedātāju ANNNA, attālinātā veidā radījuši dziesmu “Aizņem man vietu”, ko tagad izdevuši kā singlu. Indī un elektropopa stilistikā radītā dziesma ir par draudzību, kam attālums nav šķērslis.

Dziesmas tekstā, ko sarakstījis Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis un ANNNA, caurvijas stāsts par iedomātu vilcienu no Rīgas uz Amsterdamu. Lai arī fiziski šāda vilciena nav un iespējas aizceļot ir ierobežotas, mēs varam paturēt savus tuviniekus blakus emocionāli. Tā kā attālums arvien vairāk zaudē savu nozīmi, arī mājas var būt jebkur visā pasaulē.

ANNNA atceras: “Vienā saulainā oktobra dienā staigāju gar Amsterdamas kanāliem, man zvana Andrejs un saka: “Mēs gribam ar tevi sarakstīt dziesmu. Latviski!” Sākumā domājām, kā to izdarīt, jo neesmu Latvijā, bet beigās kaut kā bez nekādām pūlēm, vēl nekad iepriekš nesatiekoties, šo dziesmu uzrakstījām caur Zoom!”

Otrajā raidījuma daļā tiek izspēlēta spēle, kuras ietvaros, gluži tā pat kā dziesmā, dalībnieki braukāsies virtuālā vilcienā un centīsies atpazīt dziesmas.

Jāsaka, ka dziesmai tapusi arī video versija, kas uzņemta pašā Vecrīgas sirdī, iemūžinot raksturīgos dakstiņu jumtus un baznīcu torņus. Video režisore Loreta Danče, operators Mārtiņš Goldbergs.