28. marta viesi bija grupas "Sub Scriptum" mūziķi - Kristers Rudzītis un Alvis Kozuls, kuri gatavojas mini albuma “Mīlestības” izdošanai un šodien Muzikālajā bankā prezentēja singlu “Kam Tādam”.

Mini albumā “Mīlestības” tiks iekļautas četras dziesmas, kuru radīšanā piedalījušies arī mūzikas producenti Jānis Aišpurs un Kaspars Ansons. Grupas mūziķi atzīst, ka “Mīlestības” ir viņu patiesākais albums, jo tas stāsta par brīnišķīgi skaistām un ellišķīgi sāpīgām mīlestībām. Albuma laikā grupa nirst savos dziļākajos un klusākajos ūdeņos, lai par tiem runātu skaļi.

Kā saka grupas solists Kristers Rudzītis:

“Citreiz ir veselīgi nonākt līdz akmeņiem, lai parunātos ar saviem aisbergiem.”

Vienlaicīgi ar mini albuma izdošanu tiks publicēts tā singla “Kam Tādam” video, kuru veidoja Aleksandrs Ezeriņš un Elvis Lācis. Videoklips filmēts RTU Ķīpsalas peldbaseinā un tajā piedalās profesionāla sinhronā dejotāja Jelizavete Kalmikova – Baltijas čempione junioru grupā ar 4 gadu pieredzi mākslas peldēšanā. Mūzikas video Jelizavete meistarīgi zem ūdens savij mūziku ar dejas mākslu. Mūzikas videoklipa pievēršanās ūdens simbolismam ir apzināta, jau izsenis bez ūdens nav iespējams iztikt nevienā līmenī tas pievelk, šķīsta kā arī slīcina. Mini albumā esam atstājuši tekstuālas vārdu spēles kas mijiedarbojas ar ūdens simbolismu. Singls ‘’Kam tādam’’ stāsta par fenomenu kam nav centra un nav arī formas, bet tas ieņem to formu kurā atrodas. Kas ir šis fenomens? Kāds to atklāj agrāk, kāds vēlāk, kāds rokoties par dziļu var noslīkt un tur arī beidzas atklājumi.

Grupa "Sub Scriptum" dibināta 2017. gadā un izdevusi albumu “21. gs mode” (2020). Tās jaunākie singli “Siltumnīcā” un “Troksnis” ir iekarojuši topu virsotnes dažādās radio stacijās. Grupas sastāvā ir solists Kristers Rudzītis (ģitāra), Alvis Kozuls (ģitāra), Armands Runcis (bungas) un Maikls Drobins (bass).

Raidījuma laikā Kristers un Alvis vērtēja MARTAS dziesmu “Ai, kā sāp”.

Marta par skaņdarbu:

“Kopā ar dziesmas producentu un līdzautoru DJ Rudd mums ir izdeviesradīt dziesmu, pie kuras var vienlaikus gan raudāt, gan dejot.”

Mūziķu vērtējumu klausieties audio pielikumā!