10. marta Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Street Conference" dalībnieki - Toms Bahs, Reinis Liepa un Jānis Začs. Šī bija viņu debija raidījumā, tādēļ notika atraktīva savstarpēja iepazīšanās. Sākumā raidījuma vadītāja Baiba iztaujāja puišus, bet pēc tam mūziķiem bija iespēja uzdodot trīs jautājumus "iepazīties" ar Muzikālo Banku.

Grupa "Street conference" ir laidusi klajā savu pirmo singlu "Lai naktīs", kuru raidījuma laikā nodeva klausītāju vērtējumam.

Vēl pavisam nesen Reinis Liepa pārsteidza ar rokmūziķa cienīgu enerģiju un šarmu uzstājoties uz X-faktora skatuves. Taču kā jau viņš pats minēja - “pēc šova viss tikai sākas.” Janvārī mūziķis ar savu radošo komandu un producentiem devās uz studiju, lai sāktu darbu pie ieraksta. Jau tīņu vecumā grupas biedri bija labi draugi. Kopīga muzicēšana uz ielām un dēku meklējumi ceļojumos ar stopiem gadu gaitā ir pārtapa par trīs lielisku mūziķu un vēl aizvien tik pat lielisku draugu apvienību “Street Conference”. Puiši ir izlolojuši vienotu sapni un ir izdevuši savu pirmo singlu. 

Dziesma "Lai naktīs" lēnā roka skanējumā stāsta par šķiršanos, kopīgiem pārdzīvojumiem un nepateiktiem vārdiem. Katrs klausītājs tajā spēs saklausīt kaut ko sev tuvu.