22. jūlija viesi, pirmie, kuri pēc ilga laika viesojās KLĀTIENĒ, bija grupas "Prāta Vētra" dalībnieki - Māris Mihelsons, Jānis Jubalts un Renārs Kaupers. Mūziķi Muzikālajā Bankā noguldīja savu jaunāko dziesmu "Karuseļi", kas ir otrais singls no rudenī gaidāmā albuma “Gads bez kalendāra”.

“Karuseļi” ir bundzinieka Kaspara Rogas eksperimentu rezultāts AppleLoops programmā kombinācijā ar "Prāta Vētras" un Jāņa Šipkēvica Jr. kopīgiem spēkiemradīto tekstu.  Dziesmas producents ir zviedrs Povels Olssons, ar kuru "Prāta Vētra"sadarbojās arī albumā “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.

Renārs Kaupers:

“Kad gan vēl, ja ne tagad šādām dziesmām jātraucas uz ēteriem un jāskan no vaļēju auto logiem siltajos vakaros? Vasara, mugursomas, teltis. Romantisks stāsts par to, ka mūža mīlestību var satikt arī nostopējot kādu nejaušu garāmbraucēju.”

 

"Prāta Vētras" jaunais albums sagaidāms 2021. gada 21. oktobrī. Tajā pat dienā iznāks arī koncertfilma “Gads bez kalendāra” - stundu garš neaizmirstams audiovizuāls piedzīvojums ar visām 10 jaunā albuma dziesmām, dokumentāliem kadriem no albuma un koncertfilmas tapšanas, dejām, iespaidīgām dekorācijām, tērpiem un lieliskiem viesmāksliniekiem.

Koncertfilmas režisors un scenogrāfs Kaspars Roga:

“Šī "Prāta Vētrai" būs dubultpirmizrāde, jo dziesmas videoklipā mēs visi dejojam! Čaļiem tas bija īsts izaicinājums - pierunāt nācās diezgan ilgi! Savukārt mans uzdevums bija ar video palīdzību nodot šo īpašo dzīvās mūzikas, deju un Renāra balss summu skatītājam!"

Raidījuma laikā "Prāta vētras" puiši piedalījās DZIESMU SPĒLĒ par KARUSEĻIEM, kuros parasti ir dažādi dzīvnieki. Mūziķiem bija jānoklausās fragmenti no dziesmām par dzīvniekiem un jāatpazīst  skaņdarbus un to izpildītājus. Kā viņiem veicās? Klausieties audio pielikumā!