24. maija Muzikalās bankas viesi bija atraktīvās grupas "Popkorna lietus" dalībnieki, kuri vēlējās palikt anonīmi. Pēc četru gadu klusēšanas viņi klausītāju vērtējumam nodeva  singlu “Es čukstu pasaulei”.

Ir vairākas atbildes, kāpēc “Popkorna lietus” pēc vētrainajiem panākumiem uz brīdi nozuda no Latvijas mūzikas skatuves. Pirmais – visi sāka nēsāt maskas un tas vairs nebija stilīgi. Otrais – bija jāsēž mājās un nevarēja iziet ārā nofilmēt video. Trešais – pēc mājsēdes neviens nevarēja iekāpt svinīgajā ancukā, tāpēc nebija pat jēgas iet ārā filmēt video. Tagad situācija ir mainījusies un grupa ir formā!

“Kādā intervijā Dāvis Bertāns teica, ka viņš nesaprot, par ko ir “Popkorna” dziesma “Mazais arbūzs”. Tāpēc mēs īpaši nepaskaidrosim, par ko ir dziesma “Es čukstu pasaulei”. Spiediet “play” un vaibojiet līdzi!” saka grupas pārstāvis Saldais.

“Popkorna lietus” saka lielu paldies uzticīgajiem klausītājiem, ģimenēm, Rolandam Rekkem par video un Lindai Gobetai par mākslu. Grupa izsaka pamatotas aizdomas, ka “Es čukstu pasaulei” nav vienīgais “Popkorna lietus” skaņdarbs, kas šogad piedzīvos pirmizrādi.

 

Raidījuma laikā grupas "Popkorna lietus" dalībnieki vērtēja jaunās mākslinieces PALŪ dziesmu “Par zvaigzni nepiedzimst”. Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!