14. septembra Muzikālās bankas viesis bija grupas "Papīra lidmašīnas" dalībnieks Juris Ludženieks. Grupa izdevusi dziesmu “Dejot laiks”, kas ir pirmais vēstnesis no 2024. gada pirmajā pusē gaidāmā grupas minialbuma.

“Dejot laiks” stāsta par izdegšanu.  Kad pienākumu ir pārāk daudz, atliek vienīgi smieties un sākt dejot!

“Pats no izdegšanas baidos, jo pēdējos gados darba, mūzikas un ikdienas dēļ atbildības ir ļoti daudz. Bieži ir sajūta, ka nepaspēju relaksēties, bet, par laimi, tad notiek kaut kas negaidīti labs, kas emocionāli uzlādē. Dažreiz nepieciešams vienkārši padejot, lai atnāktu iedvesma turpināt,” par dziesmu stāsta Rihards Bērziņš.

"Mēs esam sākuši muzikālu ceļojumu, kas noteikti būs dažādu emociju pilns. Ideju ir daudz, ceru, ka mums izdosies tās realizēt un klausītājiem dziesmas patiks,“ par grupas plāniem stāsta Juris Ludženieks.

Dziesmas mūzikas autors un producents ir Juris Ludženieks, bet vārdu autori ir Rihards Bērziņš, Atis Zviedris, Juris Ludženieks un Gunārs Toms Narbuts.

Grupā spēlē Rihards Bērziņš (vokāls), Reinis Briģis (ģitāra), Gunārs Toms Narbuts (basa ģitāra), Edgars Raila (sitaminstrumenti), Juris Ludženieks (taustiņinstrumenti).

 

Raidījuma laikā Juris Ludženieks vērtēja Patrishas jauno dziesmu „Tikai savā iztēlē”. Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!

Balso par dziesmu šeit!