12. decembra Muzikālās bankas viesi bija grupas "Olas" mūziķi - Reiks un Žanis Pavlovskis, kā arī jaunā māksliniece Esmeralda, jeb Laura Melbārde. Viņi kopā izdevuši nopietnu dziesmu "Pilsēta".

Hip-hop apvienība “OLAS” ir sasniegusi savu desmit gadu jubileju. Mūziķu plānos ir godam nosvinēt dekādes laikā piedzīvotās un sniegtās emocijas ar vērienīgu lielkoncertu.

Kas sākās kā divu studentu joks, ātri vien pārtapa par spēcīgu pieteikumu uz pašmāju mūzikas skatuves. Apvienību “OLAS” radīja kādreizējie studiju biedri Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis.

Viņu dziesma “Zemgus Girgensons” reiz tika atskaņota NHL spēles pārtraukumā – pavērsiens, kuru sākotnēji negaidīja nedz Žanis, nedz Reiks.

Desmit gadu laikā apvienība “OLAS” ir sakrājusi vairāk nekā 35 miljonus skatījumu “Youtube” platformā un sadziedājusies kopā ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

Saprotot, ka aizvadītie desmit gadi ir svinēšanas vērti, “OLAS” izziņo gatavošanos un aicina ikvienu uz savu jubilejas lielkoncertu 2024. gada 12. aprīlī, koncertzālē “Palladium”, Rīgā.

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, mūziķi mums piegādā savas svētku dziesmas, šoreiz noklausījāmies "Labvēlīgā tipa" Ziemassvētku dziesmu “Kad satieku egli”. Vai raidījuma viesiem patika šī dziesma? Klausieties audio pielikumā!