19. decembra Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Milleny" mūziķis Artūrs Dominiks Hatuļevs, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu “100”!

Grupa “Milleny” ir jauna muzikālā apvienība, kura sevi Latvijas mūzikas skatuvei pieteica tikai šī gada augustā. Grupas pirmais debijas singls un videoklips “Lasvegasā” jau 3 mēnešu laikā “Youtube” vietnē sasniedza vairāk kā 550 tūkstošus skatījumu. Taču jau ir tapusi jauna dziesma un “Milleny” izdod savu otro singlu, ar nosaukumu “100”. Klips tapis īpašās Holivudas noskaņās.

Jaunā dziesma “100” vēsta par dzīves situācijām, kurās, tiecoties uz savu mērķi, ir jābūt gatavam ļauties dažādiem dzīves izaicinājumiem. Sapņot var visi! Lai nokļūtu tur, kur vēlies, ir jāpārvar dažādi šķēršļi, jāmācās no savām kļūdām un jāpēta, jāatklāj arvien jaunas robežas.

Raidījuma laikā Artūrs Dominiks Hatuļevs piedalījās spēlē “Citas simtās dziesmas” , kurā viņam bija jāatpazīst mūziķi, kuri arī savās dziesmās ir izmantojuši skaitli 100. Kā tas viņam izdevās klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!