1. jūnija Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija grupas "Laime pilnīga" mūziķis Ervīns Ramiņš, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu "Divatā".

“Laikā, kad radījām dziesmu, pandēmija tikai pieņēmās spēkā, arī protestu viļņi Baltkrievijā bija tepat blakus, tā visa iespaidā radās dziesmas angliskā versija. Par iedvesmu noderēja slavenais foto “Tank Man” un  dziesma sanāca kā veltījums visiem cilvēkiem, kas pašiem nezinot ir kļuvuši par simbolu vai varoni citiem. Arī latviskajā versijā jūtams nemiera gars, bailes un iekāre, bet katrs, lai sajūt pa savam, kāds ir dziesmas vēstījums,” tā dziesmas autori Ervīns Ramiņš un Mārcis Vasiļevskis.

Pagājušais gads grupas radošajam tandēmam - vokālistam Ervīnam Ramiņam un ģitāristam Mārcim Vasiļevskim ir bijis ļoti radošs, un kopā rakstot gan mūziku, gan vārdus ir tapušas daudzas kompozīcijas, šī dziesma ir pirmā no radītā klāsta,  ko grupa “Laime Pilnīga” šogad atrādīs klausītājiem.

Rīgas kino studijas telpās tapis dziesmas video klips, ko uzņēmis operators Ņikita Karpovs. Pie reizes grupa veica dzīvā skanējuma ierakstu izmantojot OneMic tehniku, kas arī ticis nedaudz iekļauts dziesmas  video.

 

Raidījuma laikā Ervīnu Ramiņu izaicinājām piedalīties spēlē ar nedaudz filozofisku ievirzi, kurā, lai labāk atcerētos grupas "Laime pilnīga" jaunākā veikuma nosaukumu, paspēlējāmies ar vārdu "divatā". Starp citu - arī mums patīk DIVI, jo esam taču Latvijas Radio 2!

Kā Ervīnam veicās spēlē - klausieties audio pielikumā!