12. aprīļa Muzikālās bankas viesis grupas "Laika Upe" vokālists Guntis Nurža, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Cauri puķēm". Dziesma “Cauri puķēm” nav mīlas stāsts. Tas ir stāsts par attiecībām un savstarpēju cieņu vienam pret otru. Un, ja tomēr attiecībās nav saskaņa, sapratne un cieņa, tad gadās, ka pacietības mērs ir pilns un ir jārīkojas.

Dziesmai tapis arī video klips, kurš noteikti pievērsīs uzmanību un liks noskatīties līdz beigām, jo pilnībā atspoguļo dziesmas tekstu. Klipa galvenie personāži ir pāris arī dzīvē, kuriem šāds attiecību posms nav bijis un arī citiem tādu nenovēl. Dziesma tapusi sadarbībā ar ierakstu producentu Armandu Varslavānu, teksta autore ir Ilze Fārte (Būū), video un montāža - Daniels Neguliners.

 

Grupā “Laika upe” ir apvienojušies pieci mūziķi: Guntis Nurža (vokāls), Jānis Pastars (ģitāra), Atis Čamanis (taustiņi), Reinis Petrovičs (basģitāra), Edgars Ansons-Tomsons (bungas). Grupa uzstājas dažāda mēroga publiskos un privātos pasākumos visā Latvijā. Visiem ir viens moto, plūst pa straumei un ķert mirkļus, izbaudīt to, ko dari un panākumi neizpaliks.

Kopš 2018. gada “Laika upe” ir publicējusi vairākus singlus un videoklipus. Līdz šim labākos panākumus guvušas dziesmas “Lietus iela” un “Polārzvaigznes krīt” un 2021. gadā dziesma “Neprātīga doma” iekļuva Muzikālās Bankas top 20 un bija viena no gada spēlētākajām dziesmām Latvijas Radio 2.

Raidījuma laikā uzspēlējām PUĶU SPĒLI, kurā Guntim Nuržam bija jāatbild uz vairākiem jautājumiem par ziediem. Kā viņam veicās? Klausieties audio pielikumā!