17. februāra Muzikālās bankas neklātienes viesi bija muzikālās apvienības "Kautkaili" mūziķi - Kristīne Pāže un Didzis Bordo, kuri klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Augam viens no otra projām".

Kā stāsta grupas dalībniece Kristīne Pāže:

“Aizgājušajā gadā apzināti klusējām un nolīdām malā, lai radītu jaunu muzikālo materiālu, kas iedvesmots no pēdējā laikā piedzīvotā. Savukārt šo gadu plānojam muzikāli ražīgu un visa gada garumā dalīsimies ar jaunākajiem garadarbiem.”

Dziesma “Augam viens no otra projām” stāsta par neizbēgamu cilvēku atsvešināšanos vienam no otra. “Mēs visi esam kāda noteikta dzīves posma laikabiedri, taču pienāk brīdis, kad kopīgais pārtop atšķirīgajā. Notiek likumsakarīgas šķiršanās - vienam, ieilgušas pandēmijas seku iznākums, citam - gadiem augusi, neapzināta atsvešināšanās un individuāla attīstība. Dziesma aicina neieslīgt pārmetumos par paša gūtajām atziņām, pieņemot, ka vieni paliek uz vietas, bet citi dodas uz priekšu. “Kur ceļi toreiz krustojās, tur tie tagad lēni šķiras”,” tā dziesmas autore Kristīne Pāže.

Līdz ar singla iznākšanu, klajā nāk arī dziesmas video versija, ko veidojis kinematogrāfs Dāvis Dreiska.

 

Raidījuma laikā Kristīne Pāže un Didzis Bordo vērtēja Aivo Oska jauno dziesmu "Miega bads". Vai viņiem tā patika? Klausieties audio pielikumā!