8.februārī Latvijas radio 2 studijā ciemojās grupas Instrumenti dalībnieki Jānis Šipkēvics, Reinis Sējāns un Gatis Zaķis, lai stāstītu aktuālāko par muzikālajiem jaunumiem.

Pēc albuma "Atkala" izdošanas grupa izsludinājusi vasaras koncertus Siguldā, kas norisināsies 15. un 16. jūnijā. Līdz ar šo jaunumu paziņošanu, grupa klausītājiem nodod arī jaunu Andra Freidenfelda režisētu videoklipu dziesmai “HES un tu”.

“”Instrumenti” gaidāmie koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē būs jaudīgi – vajadzīgo enerģiju esam krājuši jau labu laiku, un līdz jūnija vidum to turpināsim lādēt. Kaļam plānus šovam, kas pārsitīs to, ko esam darījuši līdz šim. Šoreiz iesim vēl tālāk, un rausim visus klausītājus sev līdzi,” ar aizrautību stāsta “Instrumenti” mūziķis Reinis Sējāns.

“HES un tu” ir trešais singls un video no pagājušā gada nogalē izdotā albuma “Atkala”, jāpiemin, ka mūzikas kritiķi šo albumu atzinuši par līdz šim labāko grupas veikumu.

Šīs dziesmas videoklipa režisors ir Andris Freidenfelds: ““Instrumenti” ar HES jaudu ievilka mani atpakaļ vagoniņā. Nevaru iedomāties labāku kompāniju, ar kuru atsākt vecos niķus un stiķus. Viņi ir aktieriski perfekti, jautri, pacietīgi, paklausīgi un gudri,” stāsta Freidenfelds.

Dziesmas video skaties šeit:

 

Intervijā puiši atklāja interesantus faktus par grupas aizsākumiem, ar aizrautību stāstīja par mzuikālajiem jaunumiem, kā arī ieteica savas idejas rubrikā "Mūziķis iesaka" - doties uz kino, aizbraukt uz Abgunstes muižu, kur tika filmēts arī dziesmas "HES un tu" video, kā arī doties dabā un baudīt skaisto ziemu! Interviju ar puišiem klausies audio pielikumā!