17. novembra Muzikālās Bankas viesi bija grupas “Franco Franco” mūziķi - Elizabete Vētra, Kristīne Spure un Mārtiņš Spuris, kuri klausītāju vērtējumam nodeva  jauno singlu “Vētra”, kuram tapis arī alegorisks videoklips.

“Vētra” seko pērn izdotajai dziesmai “Sirdsdejo”, kas iekaroja daudzu klausītāju sirdis un “Muzikālās bankas 2019” balsojumā iekļuva 25 gada vērtīgāko dziesmu starpā.

Grupas dalībnieki atklāj, ka dziesmas aizmetņi tapuši, samainoties ar instrumentiem.

“Pianiste Kristīne radīja bungu ritmu, savukārt bundzinieks Mārtiņš sēdās pie klavierēm,” smejas grupas soliste un dziesmas vārdu autore Elizabete Vētra.

Viņai šis ir pirmais no A līdz Z sarakstītais skaņdarbs latviešu valodā.

“Šis saspringtais laiks pierādījis, ka dzīve mēdz velties mums pāri lielākos un mazākos viļņos. Brīžiem noturēties ir viegli, citreiz – teju neiespējami. Šis skaņdarbs ir mēģinājums parādīt, ka no savas dzīves bangām varam arī ko būtisku iemācīties,” stāsta Elizabete Vētra.

“Savā ziņā es ceru, ka šī dziesma kādam noderēs kā rīks, kas palīdz tikt galā ar nepatīkamām emocijām, laipni atvadīties no tām un pateikt “paldies” par mācību stundu.”

 

Raidījuma laikā grupas "Franco Franco" mūziķi piedalījās VĒTRAS spēlē, kurā mēs atskaņojām dziesmas fragmentus un māksliniekiem bija jāatbild - kā tie saistīti ar vārdu "vētra". Kā viņiem veicās klausieties audio pielikumā!