2. marta Muzikālās bankas viesi bija grupas “Eridana” mūziķi - Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kuri laiduši klajā singlu “Starp sauli un debesīm”. Šī dziesma ir iekļauta grupas pagājušā gada nogalē izdotajā albumā “Tagad, šeit un tūlīt”. Mūzikas un teksta autors ir Andris Lazdāns, kurš popularitāti ieguva darbojoties kā DJ Andy Bassland.

Lai arī dziesmas teksts nav par priecīgiem dzīves notikumiem, tajā tomēr ir kaut kas gaišs un mierinošs, un pati dziesma šķiet cerību pilna ar sajūtu, ka viss būs labi. Dzīvē mums ir dažādi notikumi un zaudējumi, no kuriem mēs noteikti kaut ko varam mācīties. Dziesmas autors Andris Lazdāns atstāj klausītāju ziņā pārdomas par ko ir šis stāsts. Vai tas ir par pagājušiem dzīves notikumiem, pagājušām attiecībām, vai aizgājušu cilvēku...

“Dziesmu nodevu tieši grupas “Eridana” gādīgajās rokās, kura prot notvert, izjust, radīt un niansēs nodot tālāk to krāšņo noskaņu buķeti, kurai klausītāji vienmēr ir atvērti, un ko gaida kā aizvien jaunu muzikālu piedzīvojumu”, tā par sadarbību stāsta dziesmas autors.

 

 

Raidījuma laikā Iveta un Roberts vērtēja ArtifexLV, Katrīnas Tropas un Ata Zviedra kopdarbu "Vēlos dzīvot". Vai viņiem patika šī dziesma? Klausieties audio pielikumā!