25. maija Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija grupas "Bad Habits" līderis Mārtiņš Balodis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jaunāko veikumu - dziesmu "Skaļāk".

“Laikā, kad neko nevar skaidri zināt par tuvāko nākotni, cenšamies neieslīgt drūmās domās, bet gan izmantot šo laiku rakstot dziesmas, jo, kad gan vēl būs tik daudz brīva laika, kā tagad.

Ik pa laikam kādam no mūsu grupas uznāk radošums un padalamies ar idejām savā starpā, kā, piemēram, es uzrakstu dziesmu angļu valodā, kurai Normans (grupas bundzinieks) izdomā tai rakstīt tekstu latviski, atsūtot man jau gatavas pirmās rindiņas. Atliek vien lipināt šo "puzli" kopā līdz dziesma skan tā kā mums - grupai patīk.

Te, nu, atgādinam par sevi, ka neesam pazuduši, neskumstam, strādājam un radam jaunus skaņdarbus.

Viens no tiem ir mūsu jaunais singls “SKAĻĀK” “.

Dziesmas doma ir skaidri aprakstīta tekstā, iztiekot bez daiļrunības un liekām metaforām, taču ar visai tiešu vēstījumu, proti:

"Ja tev nav, kas tevi mīl un sargā, sazinies ar mums un atceries, ka visu var pagriezt SKAĻĀK”, kā, piemēram, savas emocijas, ko centies bieži valdīt - dzīvotprieku, bēdas, smieklus, pārdzīvojumus, it īpaši tagad, kad pandēmijas laikā viss šķiet apstājies un drūms. It nemaz! Mums ir dotas divas rokas, divas kājas, galva - ej ārā, skrien pret vēju, kliedz, lec pāri peļķēm, grāvjiem, esi dzīvs un uzgriez SKAĻĀK! Par to arī dziesma.

 

 

 

Grupas "Bad Habits" jaunā dziesma mūs uzvedināja Mārtiņu Balodi izaicināt piedalīties SKAĻUMU/KLUSUMU spēlē, kurā viņam bija jāatpazīst citu mūziķu izpildītās dziesmas ar līdzīgiem nosaukumiem. Kā viņam veicās? Klausieties audio pielikumā!