13. aprīļa Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Audiokvartāls" solists Ivars Ozoliņš, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu “Sorry mazā” no nākamgad gaidāmā otrā studijas albuma. Starp citu, dziesma jau iekļuvusi Muzikālās Bankas topa 12. vietā!

Pagājis gads, kopš grupa “Audiokvartāls” izdeva savu debijas albumu ar nosaukumu “Runa nav par naudu”, kurš izpelnījās arī mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” nomināciju kategorijā “Debija”. Kā atzīmēja grupas pārstāvji, šo gadu mūziķi strādājuši pie jauna materiāla un pašlaik aktīvi notiek darbs studijā, lai otrais “Audiokvartāls” studijas albums gaismu varētu ieraudzīt 2022. gada maijā.

Pirmais priekšvēstnesis ir dziesma “Sorry mazā”, kurai ir tapis arī videoklips. Pie klipa idejas strādāja visa grupa, un tas tapis sadarbībā ar “Tiny Latvian Production”. Galvenajā lomā ir dejotāja Oļesja Aļeksova, bet par stilu rūpējusies Lāsma Sondore.

“Dziesmas stāsts ir par pieļautajām kļūdām, ar kurām visi dzīves laikā saskaramies, un tad rodas jautājums – “samierināties vai censties tās labot”, kas bieži nozīmē sabojāt visu vēl vairāk. Dziesmas mērķis nav skumdināt, izkliedzot vārdus “piedod, atvaino, sorry” mēs noveļam no sirds kādu smagumu un dziedinām paši sevi,” skaidroja mūziķi.

Grupas solists Ivars Ozoliņš cer, ka šī dziesma palīdzēs arī citiem piedot gan pašiem sev, gan cilvēkiem sev līdzās.

Raidījuma laikā grupas "Audiokvartāls" līderis piedalījās SVEŠVALODU SPĒLĒ. Mēs vārdu "piedod" Ivaram Ozoliņam piedāvājām noklausīties dažādās svešvalodās. Viņam bija jāatmin - kāda valoda tā ir! Kā mūziķim tas izdevās? Klausieties audio pielikumā!