6. jūlija Muzikālās bankas viesi bija grupas "Astro'n'out" mūziķi Māra Upmane-Holšteine un Mārtiņš Elerts, kā arī neklātienē Goran Gora. Viņiem muzikāli sadarbojoties tapusi dziesma “Ielīmēts”, kas ir grupas trešais singls no septītā studijas albuma “777”, kura izdošana plānota šī gada 3. oktobrī.

“Gorans, kā jau mans vīrs, ir bijis grupai piesaistīts un tuvs visus šos gadus. Bijis klāt lielajos koncertos, breinstormos, arī daudzās no radošajām nometnēm un ar savu vokālu palīdzējis vairākos albumos. Tomēr apzinātu duetu starp "Astro’n’out" un Goran Gora mēs esam radījuši pirmo reizi. Šis gads ir nozīmīgs ar to, ka mums abiem šis ir albumu gads, un abi arī tos nosvinam ar lielākiem koncertiem. Nolēmām, ka vēlamies viens otru atbalstīt arī publiski un ka jau sen šādu dziesmu bijām pelnījuši,” smaidot atzīst Astro'n'out soliste Māra Upmane-Holšteine.

“Dziesma ir godīga refleksija par pārdomām, ar kurām, manuprāt, var asociēties katrs pāris, kas ir ilgāku laiku bijis kopā un piedzīvojis lielākas vai mazākas grūtības. Vai pēc piedzīvotajām grūtībām mēs būsim kopā stiprāki?”

Dziesmā apvienojas Goran Gora kā dziesminieka pieeja mūzikas radīšanai ar "Astro'n'out" muzikālo rokrakstu, atrodot vidusceļu starp žanriem un īpašo skanējumu.

“Lai arī esmu piedalījies teju visos “Astro'n'out” albumos kā papildu vokālists, šis ir mūsu pirmais oficiālais duets. Protams, zinot, ka arī šī dziesma izskanēs koncertā Arēnā Rīga, pie dziesmas “Ielīmēts” ierakstīšanas ķērāmies ar daudz lielāku atbildības sajūtu. Bet es ticu, ka šī dziesma ir gana vērtīga, lai dzīvotu arī savu patstāvīgu dzīvi katra tās klausītāja ikdienā,” stāsta Goran Gora.

Tāpat kā pārējām jaunākā albuma dziesmām, arī “Ielīmēts” producents ir Andis Ansons, savukārt dziesmas video tapis sadarbībā ar Elviju Pārpuci (Later).