27. aprīļa Muzikālās bankas viesi bija grupas "Astro'n'out" mūziķi - Māra Upmane-Holšteine un Mārtiņš Opmanis, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu “777”. Tā ir otrā dziesma no grupas septītā studijas albuma, kas gaidāms jau šī gada oktobrī.

Šis gads grupai "Astro'n'out" veidojas īpaši darbīgs un arī nozīmīgs, jo plānots gan jauns albums, gan pirmais arēnas koncerts, kas notiks 3. novembrī Arēnā Rīga.

“777” būs arī septītā albuma nosaukums. Dziesmas producents ir Andis Ansons, kurš ir klātesošs visā jaunā albuma tapšanas procesā. "Astro'n'out" soliste Māra Upmane-Holšteine saka:

“Tā ir dziesma, kuru uzliekot, pašus pārņem labas sajūtas. Gribas kustēties, saņemties, darboties un baudīt mirkli. Sajūta, ka ejam uz jaunu sākumu uz jaunu sevi. Viss process, “norādes” to atbalsta. Kur nonāksim vēl ir neskaidrs, bet 777 ir absolūts uzvaras cipars un mēs šogad uz mazāk neejam!”

 

Koncerts Arēnā Rīga būs ne tikai līdz šim lielākais "Astro'n'out" solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan grupas jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Raidījuma laikā Māra un Mārtiņš vērtēja strüberga (kādreizējā supergrupas "Singapūras Satīns" dalībnieka) un Latvijas spilgtākā regeja mākslinieka, viena no apvienības “Riga Reggae” līderiem, Horena Stalbes kopdarbu - dziesmu “Mana sirds”. Vērtējumu klausieties audio pielikumā!