3. augusta Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās grupas "Astro'n'out" mūziķi - Māra Upmane – Holšteine un Mārtiņš Elerts, kuri klajā laiduši singlu "Lidmašīnas režīmā".

Dziesma tapusi šī gada pavasarī paralēli daudzajiem grupas mēģinājumiem, gatavojoties vasaras koncertam. Dziesmas lirika radīta, kopīgi improvizējot un filozofējot par vārdu būtību, un tēma ir aktuāla visiem grupas dalībniekiem. Idejas pamatā ir aicinājums vairāk būt dabā, kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem, vienlaikus atgādinot, ka tehnoloģijām, kas šodien ir mūsu lielākais laika zaglis, ir arī “lidmašīnas režīms”.

"Astro'n'out" līdere Māra Upmane-Holšteine stāsta:

“Man šķiet, ka mēs visi esam noguruši no attālinātas, sasteigtas, virspusējas komunikācijas. Dziesma aicina patiešām noķert vasaru, pavadot vairāk laika ar saviem mīļajiem. Telefons “lidmašīnas režīmā” ir kā sapnis par netraucētu, īstu kopā būšanu, baudot “gadsimta saulrietu”. Jo cik gan daudz mēs palaižam garām, esot savā skrējienā.”

Grupa aicina ieslēgt “lidmašīnas režīmu” un izbaudīt restarta vakaru kopā 21. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

 

Raidījuma laikā Māra un Mārtiņš piedalījās IZZINĀŠANAS - IZJAUTĀŠANAS SPĒLE, kurā centāmies noskaidrot - kā „atslēgties” no apkārtējās pasaules! "Astro'n'out" savā dziesmā aicina ieslēgt telefonos "lidmašīnas režīmu" un būt kopā ar saviem mīļajiem. Mēs lūdzām viņiem atklāt vēl TRĪS paņēmienus, kā kvalitatīvi atpūsties, atiet no darbiem un pienākumiem. Kādi ir šie paņēmieni? Klausieties audio pielikumā!