Jaunā dziedātaja Grēta izdevusi atvasaras himnu ”Saulesbrilles uz acīm”.

"Vēlējos saviem klausītājiem vasaras nogalē dāvināt atvasaras sajūtu un dziesmu, kas ļaus atcerēties visu šajos mēnešos piedzīvoto. Dziesma "Saulesbrilles uz acīm" ir radīta, lai arī tumšākajā gada laikā mēs priecātos, dejotu līdz rītam un saglabātu sevī vasaras sauli un dzīvesprieku, " stāsta Grēta.

"Dziesma tapa kopā ar JJ Lush, Dagni Roziņu, Wiesuli un xantikvariātu, esmu gandarīta par šo daudzveidīgo autoru kompāniju, ar ko man bija iespēja sastrādāties, jo katrs no viņiem dziesmai piešķīra atsķirīgu skanējumu, " Grēta tupina.

 

Grētai šīs vasaras koncertsezona ir bijusi ļoti aktīva, tāpat dziedātāja aktīvi strādā pie jaunas mūzikas rakstīšanas un izdošanas un aicina savus klausītājus uz tikšanos atlikušajos vasaras koncertos Rīgā un Iecavā.

Šīs dienas raidījumā ar Grētu runājam arī par atvasaru. Atvasara ir viena no grūtāk definējamajām parādībām. Vai šodien ir atvasara? Atbilde, visticamāk, būs balstīta emocijās, nevis faktos. Atvasara nepieder ne vasarai, ne rudenim, tas nav gadalaiks. Daži uzskata, ka atvasara iespējama tikai pēc astronomiskā rudens sākuma vai tad, kad kokiem krāsojas lapas.