8. oktobra  Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis un dziesmu autors Gatis Mūrnieks, kurš klausītāju vērtējumam nodeva skaņdarbu "Vienmēr var", apliecinot, ka viss ir iespējams, ja vien patiešām to vēlamies. Viņu ar ģitārspēli atbalstīt bija ieradies arī muzikālais kolēģis Uldis Beitiņš.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Gatis, bet visus producēšanas darbus paveicis pieredzējušais studijas “Factory Sounds Studio” producents Gints Stankevičs. Dziesmas teksta video veidojis Ēriks Saksons.

Gatis Mūrnieks: “Ja par kaut ko no sirds sapņo, tad tam, ka to esi spējīgs izdarīt, ir jātic. Ticība sev ir ļoti svarīga. Protams, ja to dari ar smaidu, tad var gadīties, ka sanāk iedvesmot arī apkārtējos, un tā mēs to pasauli arī mainām uz labo pusi.”

 

Gatis Mūrnieks ir jelgavnieks un pazīstams arī kā grupas “On My Way” līderis. Rakstījis dziesmas un dziesmu vārdus tādiem izpildītājiem kā “Putnu balle”, Lauris Reiniks, Nikolajs Puzikovs, Katrīna Bindere un citi. Piedalījies koncertšovā “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”, kur dziedājis duetā ar Olgu Rajecku.

Raidījuma laikā Gatis Mūrnieks un Uldis Beitiņš dziesmu "Vienmēr var" atskaņoja arī dzīvajā izpildījumā.

Kā tas skanēja klausieties audio pielikumā!