29. jūlija Muzikālās Bankas neklātienes viesi bija mūziķi - Gatis Mūrnieks un Jenny May, kuri klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Tikai sirds". Dziesmai tapis arī vasarīgs video. To veidojis Kaspars Dvinskis (“Dween Productions”), tajā piedalās Zane Melnace un Zanda Panava.

“Šajā dzīvē pāri visam ir cilvēcība un sirsnība. Pāri mūsu statusiem, amatiem un visam pārējam. Pēc tās vienkāršības es esmu noilgojies, un tieši par to arī ir šī dziesma. Lai kas notiktu, jebkurā situācijā uzvarēs tās lietas, kuras mēs darām no sirds, nesamāksloti un patiesi,” uzskata Gatis.

“Iedziedāt kopīgu dziesmu ar Jenny May gribēju jau kādu laiku. Vienu dienu par šo ideju izstāstīju savam draugam Nikolajam Puzikovam, kurš Jenny May pazīst jau ilgu laiku. Viņš man teica, ka viņa ir “pilnīgi savējā” un piekritīs realizēt šo ideju. Un tā arī notika! Gan dziesmas ieraksts, gan klipa filmēšana kopā ar Maiju bija aizraujošs notikums. Paldies visiem, kuri pielika savas pūles šī projekta realizēšanā.”

 

Dziesma “Tikai sirds” pamatlīnijās ieturēta tajā pašā Gata Mūrnieka stilā, kura dēļ viņš bieži vien minēts kā Mārtiņa Freimaņa gaitu turpinātājs. Tiesa, šis gabals ir popsīgi daudz vieglāks un saulaināks, kam šādu akcentu piedod Jenny May vokāls.

“Kad saņēmu piedāvājumu dziedāt kopā ar Gati, biju patīkami pārsteigta, jo viņa dziesma uzrunāja no pirmajām notīm - tāda vasarīga, gaisīga. Ar Gati strādāt bija patīkami, viņš ir labs komponists ar lielisku mūzikas izjūtu. Manuprāt, duets izdevies pat labāks, nekā sākumā varēju iedomāties,” priecājas Maija.

Raidījuma laikā mūziķi piedalījās muzikālā SIRDS SPĒLĒ - viņiem bija jāatpazīst citu izpildītāju dziesmas, kurās tiek apdziedāta SIRDS! Vai viņiem tas izdevās? Klausieties audio pielikumā!