19. marta Muzikālās bankas viesi bija grupas "Oranžās brīvdienas" mūziķi - Māris Ozoliņš, Nauris Bruņinieks un Ritvars Šilkovs. Grupai iznākusi jauna dziesma "Zirgspēki", kurai tapis arī videoklips, dienas gaismu ieraudzījis jaunākais albums "Ārā" un notiks grupas līdz šim vērienīgākais koncerts.

Jaunākais skaņdarbs Zirgspēki, iespējams, ir visu laiku ātrākais un agresīvākais mūziķu veikums, kas ieturēts punkroka manierē.

Skaņdarbam tapis arī atbilstošs videoklips režisora Jāņa Tetera vadībā. Grupas trompetists Nauris Bruņinieks ir titulēts autosportists un tika realizēta ideja viņam atvēlēt galveno lomu klipā.

“Kadri ar rallija mašīnu filmēti reālos rallija treniņa apstākļos. Neapskaužu Jāni, kuram braucienu laikā bija jāsēž man blakus un jāmēģina kaut ko nofilmēt. Pēc brauciena kādu brīdi viņš nevarēja parunāt,” atceras Nauris.

 

Grupas jaunākais albums ir vinila plates formātā. 23. martā grupa aicina ikvienu uz jubilejas koncertu OB24 koncertzālē Palladium, Rīgā.

Raidījuma laikā grupas "Oranžās brīvdienas" mūziķi vērtēja Samantas Tīnas jauno singlu "Vēstule Tev". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!