Otrdien, 5. janvārī, sākas fināla balsojums par gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijas Radio 2 rīkotajā aptaujā „Muzikālā banka 2020”. Līdz 18. janvārim 25 fināla dziesmas vērtē klausītāji un Muzikālās bankas žūrija, bet no 19. līdz 26. janvārim balsojums turpināsies vairs tikai par 15 dziesmām. Balsošana notiek mājaslapā muzikalabanka.lv. Gada vērtīgāko dziesmu noskaidros klausītāju balsojums „Muzikālās bankas 2020” apbalvošanas ceremonijas laikā. Tā notiks 30. janvārī, plkst. 21.15 tiešraidē Latvijas Radio 2 un LTV1, kā arī „Muzikālās Bankas” Facebook kontā.

Apkopojot gada rezultātus, „Muzikālās bankas 2020” fināla balsojumā no 168 pieteiktajām iekļuvušas šīs 25 dziesmas:

DEJO VIENTULĪBU – Intars Busulis

DĪVAINI MIERĪGI – Lauris Reiniks

DRĀMA – MARTA

GARĪGAIS ARĪ – Musiqq

HAOSĀ – Astro’n’out & Sudden Lights

IETIN MANI – Ivo Grīsniņš Grīslis

IR LEMTS KOPĀ BŪT – Iveta Baumane & Roberts Pētersons

KORĶĪŠI – Aija Andrejeva

KUR ESI TU? – Double Faced Eels

LAI JAU DEG – Ivo Fomins

MAN NESANĀK – Markus Riva x Samanta Tīna

MĀLOS PELĒKOS – Triānas parks un Igo

MĒS VAIRS NĒ – Samanta Tīna

MILJONIEM GADU – Fēlikss Ķiģelis

PANAMA – Tautumeitas

PIEDOD – Madara Dzintara

PILNMĒNESS PARĪZĒ – Ralfs Eilands un VIŅA

PLĒS – Arturs

SABILES VĪNS – Jānis Stībelis

STĀVĒT TUVĀK – DAGAMBA, pied. Patrisha

ŠIS IR MANS LAIKS – Aminata

TAVS KAROGS – The Sound Poets

TŪRISTS – Dons  

VASARA BEZ INTERNETIEM –  Carnival Youth

VĒJIEM LĪDZI – Andris Ērglis

Muzikālās bankas 25 fināla dziesmas, līdztekus klausītāju balsojumam, vērtē arī neatkarīga un starptautiska žūrija, kurā piedalās dziedātāja Dināra Rudāne, mūziķis, komponists, producents Reinis Sējāns, dziedātāja Olga Rajecka, komponists, diriģents Jēkabs Jančevskis, reperis, bītmeikeris, producents ansis, operdziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, Latvijas izpildītāju un producentu apvienības LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, Sony Music Baltic pārstāvis, grupas Ewert and The Two Dragons menedžeris Tomass Oljums (Toomas Olljum), Lietuvas Mūzikas asociācijas dibinātājs, mūzikas aģentūras M.P.3 vadītājs Vaidas Stackevičius.

Par savu mīļāko kompozīciju var balsot reizi dienā www.muzikalabanka.lv. Klausītāji un žūrija noteiks tās 15 dziesmas, par kurām turpināsies izšķirošais balsojums, izvirzot gada vērtīgāko dziesmu. Tieši šīs  kompozīcijas būs dzirdamas „Muzikālās bankas 2020” noslēguma koncertšovā 30. janvārī tiešraidē Latvijas Radio 2 un LTV1, kā arī „Muzikālās Bankas” Facebook kontā.

Jau ziņots, ka sakarā ar ierobežojumiem valstī, šogad Muzikālā banka notiks vienīgi tiešraidē. Plānots, ka nākamgad tā noritēs klātienē, kā ierasts, Daugavpils Olimpiskajā centrā.