6. oktobra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķi Makree jeb Mārtiņš Makreckis un Evija Smagare, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko veikumu - dziesmu "Pret straumi", kas ir noslēdzošais singls pirms oktobrī gaidāmā debijas albuma.

“Dziesma ir par drosmi un uzdrīkstēšanos izkāpt no savas ierastās komforta zonas, lai mainītu pasauli sev apkārt, nebaidīties domāt un rīkoties citādāk. Tikai mēs paši esam atbildīgi par savām izvēlēm un savu straumes virzienu.” Tā par dziesmu saka Evija.

Īpašu skanējumu skaņdarbam ir piešķīris pašmāju producents un dīdžejs Makree, kuram šī ir pirmā dziesma latviešu valodā.

"Pirmo reizi Evijas balsi izdzirdēju mašīnā, radio ēterā dzirdot viņas dziesmu "Lai noskan klusums". Pēc tās es biju pārliecināts, ka nākotnē vēlos ar Eviju sastrādāties. Man ir milzīgs prieks, ka mūsu kopdarbs būs dzirdams arī Evijas debijas albumā!" Tā šo sadarbību komentē Makree.

Dziesmas mūzikas autori ir Mārtiņš Makreckis (Makree), Evija Smagare un Armands Varslavāns. Vārdu autore ir Evija Smagare.

 

Raidījuma laikā mūziķi piedalījās spēlē, kurā noskaidrojām cik labi viņi viens otru ir iepazinuši. Abi atbildēja uz jautājumiem viens par otru - Evija par Makree un pretēji. Kādi bija rezultāti? Klausieties audio pielikumā!