12. marta Muzikālās bankas viešņa bija jaunā dziedātāja Emilija, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu otro singlu "Noticēt sev". Dziesma veltīta visiem tiem cilvēkiem, kuri jauno mākslinieci atbalstījuši viņas muzikālās karjeras sākumā.

“Noticēt sev” teksta un mūzikas autore ir Emilija pati un, tāpat kā dziesmu “Sirds pelnos”, arī šo ir producējis zviedru mūziķis Povels Olsons (Povel Olsson). Dziesma ierakstīta Latvijā un Zviedrijā.

“Man bija iespēja vienu dienu paciemoties Zviedrijā, Stokholmā, producenta Povela studijā, lai ierakstītu dziesmas vokālus. Dziesmai ir nedaudz cita dinamika nekā man līdz šim ierasts, tāpēc biju ļoti priecīga arī šīs dziesmas ierakstā sadarboties ar Povelu. Mums radās laba saikne, jau strādājot pie “Sirds pelnos”, stāsta Emilija.

21 gadu jaunā dziedātāja līdz šim jau sarakstījusi vairākus skaņdarbus un brīdī, kad nolemts par otrā singla izdošanu, atlicis tikai izvēlēties īsto. “Noticēt sev” sākotnēji tapa angļu valodā ar nosaukumu “Game” un arī šo versiju Emilija cer kādreiz izdot.

 

Raidījuma laikā Emilija vērtēja Chris Noah dziesmu "Nomodā". Viņas vērtējumu klausieties audio pielikumā!