Dziedātāja Elizabete Gaile 22. jūlijā laiž klajā singlu ‘’Vairs negaidu’’ un tāpēc 23. jūlijā sagaidām ciemos mākslinieci.

Dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķiem Chris Noah, DJ Rudd un Kristapu Ērgli. Jaunajai dziesmai tapis arī videoklips.

"Ļoti novērtēju iespēju strādāt kopā tieši ar šiem mūziķiem, no kuriem daudz varu iedvesmoties un mācīties. Dziesmas rakstīšanas process bija ļoti patīkams, un, manuprāt, mēs lieliski spējām viens otru papildināt. Uzskatu, ka līdz ar šo dziesmu, sāk veidoties arvien izteiktāks mans muzikālais rokraksts, tādēļ no sirds priecājos par šo sadarbību un gala rezultātu!"

Elizabete savās dziesmās runā par personīgo pieredzi un pārdzīvojumiem, un ‘’Vairs negaidu’’ nav izņēmums. “Dziesmas stāsts ir par drosmi pielikt punktu attiecībām, kuras jau ilgāku laiku ir vairāk pagātne nekā tagadne. Tā ir spēja pašam beidzot apzināties sevi un ļauties jaunam stāstam” tā par dziesmu stāsta jaunā dziedātāja. Singla ‘’Vairs negaidu’’ videoklipa autores ir Sintija Selicka un Krista Mežavilka, operators – Ivars Burtnieks, fotogrāfs Miks Užans, stiliste Sintija Selicka, grims un matu sakārtojums – Dace kļaviņa.

 Šodienas "spēlē" mēs esam izlēmuši paspēlēties ar gaidīšanas tēmu! Ko vēl mēs dzīvē mēdzam gaidīt? Dažādas lietas, ne tikai mīlestību, bet arī praktiskus notikumus, piemēram. :) Nu tad, aiziet - klausies audio pielikumā spēles gaitu un pilno interviju!