6. decembra Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Elizabete Gaile, kura radījusi romantisku dziesmu ‘’Miera iela’’. Tās ir ilgas pēc vasaras un atmiņas par neizstāstītu stāstu.

‘’Katram mums ir sava Miera iela, un cik svarīgi tādu mums atrast. Tā man ir veidojusi daudz skaistu atmiņu, un tie skaistākie brīži piedzīvoti tieši vasaras vakaros. Miera ielas vēstījums aptver divas būtiskas lietas, pēc kurām mēs ilgojamies un ko sargājam visvairāk – tas ir miers un mīlestība. Un nekad miers nav bijis tik svarīgs, kāds tas ir mums šobrīd. Savas dziesmas bieži radu kustībā, un šis nebija izņēmums – agrā pavasarī gāju pa Miera ielu un izjutu, ka šie piedzīvotie brīži manā sirdī vēl ir tik pat dzīvi.’’

Šī bija pirmā reize, kad dziedātāja sadarbojās ar producentu Arni Račinski.

‘’Strādājām pie dziesmas rūpīgi – ļoti novērtēju un priecājos par Arņa iedziļināšanos visās detaļās. Prieks strādāt kopā ar tādiem cilvēkiem, kuri cenšas panākt maksimāli labāko rezultātu.’’

Dziesma ir tapis arī romantisks videoklips, sadarbojoties ar 2 PIXEL Studio. Videoklips ir kā stāsta papildinājums un vizualizācija, kurš ļauj klausītajam kavēties šajās atmiņās kopā ar Elizabeti.

 

Raidījuma laikā Elizabete Gaile vērtēja DJ apvienības "Skrāpneši" dziesmu „Kustēties”, kas tapusi kopā ar Edavārdiem. Viņas vērtējumu klausieties audio pielikumā!