7. marta Muzikālās bankas viesi bija elektroniskās mūzikas dueta "Elpo" dalībnieki - Mārtiņš Makreckis jeb MAKREE klātienē un Amanda Bašmakova neklātienē. Viņi izdevuši dziesmu “Atmiņas” un turpina klausītājus iepazīstināt ar dueta skanējumu.

“Laikā, kad strādājām pie mūsu pirmās dziesmas “Ar tevi būt”,  Amandai nosūtīju “Atmiņu” instrumentālo versiju,” par dziesmu stāsta Elpo dalībnieks Mārtiņš. “Izdzirdot pirmo dziesmas demo, tajā uzreiz iemīlējos. Tieši šajā brīdi sapratu, ka mums ir ļoti līdzīgas gaumes un no diviem patstāvīgiem mūziķiem mums jākļūst par duetu - tā arī radās Elpo.”

““Atmiņas” pavisam vienkārši ir par pagātni un samierināšanos ar to. Pēc lieliem pārdzīvojumiem ar katru dienu paliek labāk un vieglāk,” par ierakstu stāsta teksta autore Amanda.

Dueta Elpo šī gada plānos ir aizvadīt pirmo publisko koncertu un 2023. gada izskaņā izdod debijas EP, kurā tiks iekļauts dueta pirmais singls “Ar tevi būt” un svaigākais veikums “Atmiņas”.

 

Raidījuma laikā MAKREE un Amanda vērtēja dziesmu "Dzīvot kaifs", kuru izpilda duets "Olas", Misters Krūmiņš un heywhosthatkid!  Vai viņiem tā patika? Klausieties audio pielikumā!