17. septembra Muzikālās Bankas viesis bija Edgars Kreilis, kurš klasītāju vērtējumam nodeva jaunu un skanīgu singlu "Starp mums".

Edgars Kreilis sava talanta pielūdzējus nesen pārsteidza ar pārliecinošo dalību Lietuvas “The Voice”, iekļūstot finālistu vidū. Turpmākai darbībai viņš sevi piesaka ar skatuves vārdu Kreilis.

Šī dziesma ir par sajūtām, emocijām un piedzīvoto. Jo īpaši šajā tehnoloģiju un sociālo platformu laikmetā ikvienam no mums ir nepieciešams kas tāds, kas paliks “starp mums”. Mums katram sava dzīve ir tikai viena, tāpēc tā ir jāizbauda šeit un tagad, jāpiedzīvo mirkļi, jākļūst laimīgiem šobrīd!” uzsver dziedātājs. Kompozīcijai manāms vintāžas raksturs un tajā saklausāmas arī pūtēju un stīgu instrumentu partijas.

Arī “Starp mums” videoklips veidots, pielīdzinot to dziesmas vārdiem, un tas ir kā atskats uz mirkli, uz kopīgo piedzīvojumu, kurā jādalās vienam ar otru, nevis ar visu pasauli.

“Šī dziesma ir paspējusi izdzīvot ļoti garu tapšanas procesu. Tai tika radītas vairākas versijas, tā vairākkārt tika nolikta malā domājot, ka vēl nav atrasts īstais variants, nav salikti visi uzsvari, līdz kļuva skaidrs – šis ir mirklis, kad dziesma jānodod klausītājiem. Viss vecais atgriežas modē, tāpēc esam piešķīruši vecajam modernāku skanējumu, un šis ir rezultāts, ko piedāvājam klausītājiem. Domāju, ka šī mana dziesma spēs ienest pozitīvu atmosfēru pat visdrūmākajā nostūrī,” atklāj Kreilis, noslēpumaini piebilstot:

“Kas notiek starp mums, lai tas paliek starp mums!”

“Starp mums” mūzikas, vārdu un teksta video autors ir pats Kreilis. Dziesmu producējis Arnis Račinskis, bet apstrādājis Jānis Šmēdiņš. Basģitāras partijas iespēlējis Kristaps Ērglis, kurš palīdzējis radīt dziesmai vēl dzīvāku skanējumu.

 

Raidījuma laikā Kreilis klausītājiem ieteica trīs Muzikālās Bankas aptaujas dziesmas par kurām, viņaprāt, būtu jābalso. Kādas? Klausieties audio pielikumā.