11. aprīļa Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Samanta Tīna, kura klausītāju vērtējumam nodeva skaņdarbu “Atdevu visu Tev” un tā videoklipu. Dziesma ir no topošā albuma un tā aicina ikvienu ieklausīties sevī, nebaidīties uzdrīkstēties un prast izkāpt no savas tik ierastās komforta zonas, aiz kuras robežām paveras jauns sevis apzināšanās dzīves posms.

“Ikviena cilvēka dzīvē reiz pienāk tāds mirklis, kad, iepriekš pat nepamanot un neapzinoties, nāk atklāsme, ka visa dzīve līdz šim ir ziedota kam vienam, tādējādi pazaudējot pašam sevi, aizmirstot par savām vajadzībām, savu personību, mērķiem, nākotnes plāniem. Visam ir sākums un arī beigas, to ir jāspēj pieņemt. Ir jāiemācās pateikties par gūtajām mācībām, par pieredzi – arī slikto, bet jāciena sevi un jādodas no tā prom, jādodas tālāk, lai dzīvotu pilnvērtīgu, laimīgu dzīvi, mīlot un cienot pašam sevi.

Ne vienmēr ir jābūt skaidram plānampar to, ko tagad iesākt. Dievs nekad nav vēlējies, lai mēs dzīvotu nelaimīgi, taču tikai mūsu pašu spēkos ir katram savā dzīvē apzināties savu vērtību, piecelties un pieņemt lēmumu rīkoties. Mums pašiem ir jāsper pirmais solis ārā no ieraduma, no apātijas, un tālāk Dievs visu sakārtos. Nebaidies! Celies un rīkojies,” dziesmas vēstījumu izklāsta Samanta, aicinot ikvienu ieklausīties savā sirdī un savās patiesajās vēlmēs, savā būtībā.

Dziesmas “Atdevu visu tev” autori ir apvienība “Highkey Music” no Lielbritānijas – Michael James Down, Will Taylor, Primoz Poglajen, bet singlu latviešu valodā atdzejojusi Aminata Savadogo. “Atdevu visu tev” tapis arī dziesmas spēcīgo vēstījumu vizualizējošs videoklips, kas filmēts Abgunstes muižā, par ko Samanta ir no sirds pateicīga tās saimniekiem. “Manuprāt, šī ir viena no skaistākajām, omulīgākajām muižām Latvijā, kas apveltīta ar brīnišķīgu auru.

 

Raidījuma laikā Samanta vērtēja Mika Galvanovska dziesmu “Brīvībā”. Miks par dziesmas tapšanu:

"Dziesmu “Brīvībā” es sarakstīju pirms apmēram diviem gadiem. Sēdēju viens ieslēgts četrās mājas  sienās covid ierobežojumu dēļ un tajā brīdī spītīgi sev teicu, ka man ir atņemts vissvarīgakais, kas man ir dots - brīvība. Tad nu arī tapa šī dziesma, vārdos spilgti atainojot piedzīvojumus, ballītes, trakās Vecrīgas naktis un citas brīnišķīgas atmiņas. Dziesmu veidojis un producējis Reinis Briģis, apstrādes procesos savu roku pielicis Didzis Simanovičs."

Samantas vērtējumu klausieties audio pielikumā!