11. jūlija Muzikālajā Bankā viesojās dziedātāja Patrisha (Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) un mūziķis Mārtiņš Slide, kuri prezentēja savu jaunāko veikumu - dziesmu “Visu un vēl vairāk”.

Šī ir otrā reize, kad Patrisha viesojās Muzikālajā Bankā. Iepriekš viņa klausītājiem piedāvāja dziesmu "Es varu būt tā", kuru dzīvajā izpildījumā atskaņot ir izvēlējušies vairāki mūziķi un šis sinlgs Topā sabijis 6 nedēļas, sasniedzot pat 6. vietu.

Patrishas jaunā dziesma “Visu un vēl vairāk” ir stāsts par pirmo mīlestību, reibinošām dejām un satikšanos, kas paliks atmiņā vienmēr. Šovasar Patrisha debitēs “Laimas Vaikules Rendezvous” festivālā Jūrmalā, kā arī kāps uz “Summer Sound” festivāla skatuves.

Dziesma “Visu un vēl vairāk” tapusi, sadarbojoties somu, zviedru un latviešu mākslinikiem. Mūzikas autori ir Nelli Milan, Kristine Bogan and Kim W, vārdu autori ir Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, Rūdolfs Budze, Mikus Fišfelds, Māra Upmane-Holšteine, bet dziesmu producējis Kim W.

“Singls “Visu un vēl vairāk” ir dziesma, kas, cerams, kļūs par skaņu celiņu daudziem skaistiem vasaras piedzīvojumiem. Pimā mīlestība ir tā, kas nereti ir negaidītākā un emocijām bagātākā, par šīm spilgtajām romantiskajām sajūtām arī tapis šis darbs,” stāsta Patrisha.

Jaunā māksliniece dziedājusi jau no mazotnes, piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu.

Raidījuma laikā Patrisha dzīvajā izpildījumā atskaņoja Markus Riva un Dināras Rudānes dueta dziesmu "Kamēr vien mēs esam". Kā tas skanēja klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!