26. februārī Muzikālajā Bankā viesojās Patrisha jeb Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, kura ir pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar izdevniecību Universal Music. Dziesma "Es varu būt tā" tapa, sadarbojoties latviešu, somu un zviedru mūziķiem Universal organizētajā nometnē. Tā stāsta par meitenes vēlmi un spēju būt dažādai, mainīgai un neprognozējamai, kad viņa ir iemīlējusies. Sadarbību ar vienu no pasaules lielākajām mūzikas izdevniecībām Patrisha uzsāka pēc tam, kad viņas talants tika pamanīts sociālajos medijos.

Kā lielāko ieguvumu noslēgtajam līgumam ar ierakstu kompāniju Patrisha min iespēju regulāri doties uz Somiju, kur var strādāt studijā ar profestionālu komandu pie jauna materiāla. Atbildot uz jautājumu, ar ko atšķiras darbs Latvijā no darba Somijā, dziedātāja atzina, ka tas vienkārši ir citādāks, un arī Latvijā var paveikt ļoti daudz.

Viesojoties Latvijas Radio 2 studijā dziedātāja Muzikālajā Bankā noguldīja savu jauno dziesmu "Es varu būt tā" - dziesma tika atkaņota gan radio versijā, gan "dzīvajā" izpildījumā, kurā Patrishai palīdzēja ģitārists Krišjānis Ozols.

Raidījuma laikā māksliniece atklāja arī to, kā viņai izdevies noslēgt līgumu ar mūzikas izdevniecību Universal Music un dalījās noslēpumos par saviem nākotnes plāniem. To visu klausieties audio pielikumā.