18. aprīļa viesi bija mūziķi Grēta, xantikvariāts un Wiesulis, kuri kopā izdevuši jaunu versiju dziesmai “Pēdējais piliens”. Dziesma tapusi pagājušajā gadā un iekļauta Grētas debijas minialbumā “Vēl aizvien man sapņos”, taču dziesmas jaunajā versijā Grētai un xantikvariātam pievienojies arī sevi šogad spilgti pieteikušais jaunais reperis Wiesulis.

Dziesmas “Pēdējais piliens” vizuālizācija:

”Dziesma ”Pēdējais piliens” ir viena no manām minialbuma favorītēm. Priecājos, ka ar Wiesuļa dalību dziesma ieguvusi vieglāku, plūstošāku un pavasarīgāku noskaņu, lai gan patiesībā runā par gana sarežģītu tematiku – par mirkli attiecībās, kad saproti, ka vairs nevari tajās uzturēties”, stāsta Grēta.

Plašākai publikai Grēta tikko bija redzama arī uz muzikālā šova "Balss maskā" skatuves, kur kāpa zem graciozā Brieža maskas. Šobrīd Grēta gatavojās aktīvai vasaras koncertu sezonai visā Latvijā, kā arī dalībai lielākajos vasaras mūzikas notikumos, to skaitā arī Positivus festivālam.

Raidījuma laikā mūziķi vērtēja dueta "Signe un Jānis" dziesmu „Pilsētā”. Skaņdarbs ir veltīts pilsētai, tās ritmiem, cilvēkiem, un par savu mirkli un vietu tajā. Vērtējumu klausieties audio pielikumā!