9. novembra Muzikālas bankas viešņa bija dziedātāja Diona, kura kļuva pazīstama pēc dalības jauno talantu konkursā “X-Faktors” un nekad nav slēpusi, ka uzaugusi ar Mārtiņa Freimaņa un grupas “Tumsa” dziesmām. Šobrīd Dionas sapnis ir realizējies - sadarbībā ar grupu "pēcTUMSAs" tapusi dziesma  “Tālumā”. Tās autori ir pati Diona un grupas “Tumsa” dibinātājs 1991. gadā – Jānis Daugalis.

Diona Liepiņa:

“Jau vairākus gadus manī dzīvoja sapnītis par kopīgu dziesmu ar grupu "Tumsa", kuras mūziķi tagad lieto nosaukumu "pēcTUMSAs", jo Mārtiņa daiļrade un grupas izpildījums man bija kļuvis jo īpaši tuvs, taču piedāvājuma izteikšanu grupas basģitāristam Jānim visu laiku atliku, jo gribēju piestrādāt vēl un vēl pie savas muzikālās karjeras un tās attīstības, lai vispār piedāvātu šādu ideju un sadarbību.”

Jānis Daugalis:

“Turpinot muzikālo darbību, esam radījuši jaunas dziesmas. Neizbēgami, spēlēsim arī vecās „Tumsas” dziesmas gan oriģinālā skanējumā, gan mazliet kaut ko pamainot. Spēlēsim arī tādas, kuras nav spēlētas jau daudzus gadus, izrādot cieņu un vienmēr paturot sirdīs izcilus draugus, grupas „Tumsa” vokālistus, komponistus un vārdu autorus – Mārtiņu un Valteru. Nosaukums iezīmē gan jauna sākumu, gan atskatu uz daudzu gadu gaitā radīto un piedzīvoto. Neskatoties uz to, ka oficiāli „Tumsa” savu aktīvo darbību ir pārtraukusi, tepat vien esam.”

 

Raidījuma laikā Diona vērtēja grupas "Indygo" aktuālo singlu “Vasara”. Vērtējumu klausieties audio pielikumā!