21. novembra Muzikālās bankas viesi bija grupas “Dzelzs vilks” mūziķi - Juris Kaukulis un Kaspars Tobis, kuri izdevuši apvienības jaunākā studijas albuma “Jauni” tituldziesmas video – mīlas stāstu tumšas komēdijas žanrā.

“Prieks, ka caur mūsu jaunākā albuma tituldziesmas “Jauni” videoklipa apokaliptisko fantāziju mēs atgriežamies pie Dzelzs vilka sākotnējā, mazliet tumsnējā gara. Ar to saucam pasaulei - mīla stiprāka par nāvi, un visi, kas mīl - mūžam jauni!” par video saka “Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis.

Viņš piebilst:

““Jauni” ir dziesma, kurā sakopota Dzelzs vilka jaunākā albuma esence. Videoklipa mākslinieki to papildinājuši ar negaidītu, bet grupas garam atbilstošu smaida devu.”

Dziesma “Jauni” ir Dzelzs vilks” pagājušā gada nogalē klajā nākušā albuma “Jauni” tituldziesma, Tās mūzikas un vārdu autors ir Juris Kaukulis, studijas ieraksta producents – Gatis Zaķis. Albums “Jauni” septembrī izdots arī vinila plates formātā.

Videoklipa “Jauni” režisors ir Reinis Ūbelis, operators - Ritvars Bluka, grima māksliniece – Iluta Reinberga, stils – Ilze Kaša, producente – Nikola Dita Namniece. Lomās iejutušies aktieri Matīss Ozols un Kitija Geidāne, Stefans Muižnieks, Valērijs Vikanovs, Inese Pūra, kā arī “Dzelzs vilks”: Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis.

 

 

Par dziesmu balso šeit!

Raidījuma laikā Juris un Kaspars vērtēja grupas "Laika Suns" un Kristīnes Pāžes kopdarbu "Rīts, rīts, rīts, rīts, rīts, rīts".

"Laika suns" par dziesmu:

“Dziesma radās zibenīgi, melodija un lirikas saslēdzās gandrīz vienlaicīgi, varētu teikt – tā atnāca pati, nekas īpaši nebija jāmeklē. Tomēr, lai arī uzrakstījām to ātri, skaņdarbs kādu laiku gulēja plauktā, līdz pa īstam atdzīvojās ar Kristīnes Pāžes brīnišķīgās balss dalību – pēdējā trūkstošā komponenta, lai stāsts kļūtu par kustīgu bildi.”

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!