Pirmo reizi pie mums ciemos DVĪNES - māsas Anastasija un Katerīne.

Atnākot uz studiju, pašā sākumā abas meitenes pat varēja neatgādināt, kā kuru sauc, jo viņas ir patiesi līdzīgas, un radio darbinieki tāpat nevar atšķirt - kura ir kura!?  Bet mēs esam ļoti priecīgi uzņemt ciemos abas meitenes!

Mūsu Top'ā jau vairākas nedēļas skan DVĪŅU jaunā dziesma "Vienu mirkli"! Meitenes ir ārkārtīgi un neizsakāmi priecīgas, ka dziesma skan Latvijas Radio 2, un ka ir iekļuvusi mūsu Top'ā! 

Jaunās dziesmas mūzikas autori ir DVĪNES un Mārtiņš Makreckis, bet teksta autore –  daudzsološā dziesminiece, grupas „SunSuns“ soliste Ilze Fārte.

„Dziesma ir apcerējums par tām naktīm, kas ir pārāk īsas, par tām reizēm, kad jāpaliek nomodā tikai, lai paildzinātu mirkli“, stāsta Ilze.

Studijā līdzās māsām bija arī viņu ģitārists Edgars Lācis, kurš spēlēja pavadījumu, jo DVĪNES pieskandināja mūsu studiju, izpildot jauno dziesmu akustiskajā versijā.

Tā kā DVĪNES pie mums ciemojās pirmo reizi, zīmīgi likām viņām atklāt mazāk zināmus faktus rubrikā "Nezināmais par.." Interesanākais viennozīmīgi bija tas, ka patiesībā meitenes augumā ir ļoti īsas. Daudzi, kas redzējuši viņas uz skatuves, tā arī domā, ka meitnes ir garas, bet patiesībā, kā pašas atklāja, ir vien 1,56 m īsas. Kas to būtu domājis!? Abām meitenēm bērnībā ļoti patikuši meksikāņu seriālu, un skatoties tos, viņas  perfekti to apguvušas.

Skaties un klausies, kā DVĪNES un Jānis Lācis pieskandina LR2 studiju: