Šodien, 21.jūlijā, pie klausītājiem nonāk dueta DVINES jaunākā dziesma latviešu valodā “Šodien vai Nekad”.
 
“Priecājamies, ka ilgi lolota dziesma ir klāt!”- stāsta māsas Anastasija un Katrīne. “Mums ir liels prieks
atkal sadarboties ar talantīgu producentu Mickeen (jeb Miku Pinzuli), ar kuru vēl pagājušā gada rudenī izlaidām singlu latviski. Kopš tās relīzes esam daudz strādājušas un skaidri nolēmušas pievērsties mūzikai latviešu valodā. Dziesma “Šodien vai Nekad” tapusi vēl ziemā un beidzot sagaidījusi īsto brīdi satikt savu klausītāju, jo, mūsuprāt, tās saulainais un pozitīvais skanējums visvairāk atbilst tieši vasaras laikam”. Dziesma stāsta par nodomu un apņēmību būt pārliecinātam un laimīgam, ņemt lietas savās rokās un tiekties uz labo. “Šajā grūtajā laikā nedrīkstam zaudēt optimismu!”, - saka māsas.
Ar operatora Ivara Veikšas un stilista Anatolija Ksenofontova līdzdalību singlam tapis arī košs un vasarīgs videoklips, kuru DVINES režisējušas un montējušas pašas.
 
“Pēc izglītības esam režisores, un kaut gan mūzika ir mūsu primārā nodarbošanas joma, ļoti izbaudam tās vizuālās izpausmes puses, tāpēc pie katra sava videoklipa pieejam ar lielu uzmanību un mīlestību”.
Nelaidīsim māsas prom bez spēles. Šoreiz atbilstoši dziesmas nosaukumam - ŠODIEN vai NEKAD! Audio pielikumā dzirdēsiet, vai mākslinieces lektu ar izpletni, atteiktos no sociālajiem tīkliem un vēl dažas trakas lietas! :)