10. septembra Muzikālajā Bankā viesojās Dons, kurš izdot jaunu singlu un mūzikas video "Lūdzu vēl neaizej", vienlaicīgi izziņojot koncertu "Es Nāktu Mājās", Daugavas Stadionā, 2020. gada 14. augustā.

"Lūdzu vēl neaizej" ir otrais singls pavasarī gaidāmā studijas albuma.

“Ir mirkļi, kurus negribas laist vaļā. Turēties pie tiem, kā pie glābšanas riņķa lielajā rutīnas okeānā. Reizēm mirklis ir vien dažas sekundes, reizēm veselu mūžību. Katram šis mirklis un atmiņas palīdz saskatīt gaismu, pat tad, ja esi jau nolaidies dziļi okeāna dzelmē,” stāsta Dons.

"Lūdzu vēl neaizej" mūzikas un teksta autors ir pats Dons, dziesmas producents - DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies arī Mārcis Auziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti), Toms Poišs (bass), Antra Kūmiņa un Kristīne Pastare (papildvokāli).

Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Reinis Spaile.

''Kā klipa centrālais elements tika izmantots gulta, jo tā ir vieta ko cilvēki sāk dalīt tiklīdz tie uzsāk attiecības. Gulta simbolizē ikdienišķo, kopā pavadīto laiku,” saka Reinis Spaile.

Uz skatuves 2020. gada augustā Dons atgriezīsies ar līdz šim vērienīgāko koncertu.

“Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus.Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotie hiti, kā arī citi pārsteigumi un viesi.

Dona jaunā singla nosaukums “Lūdzu vēl neaizej” pamudināja mūs izaicināt mūziķi Dziesmu spēlē, kurā Donam bija jāmin vai konkrētajā dziesmā ir teksts par “NEaiziešanu”. Raidījuma laikā nospēlējām dziesmas pirmo takti, pēc kuras Donam nekavējoties bija jāmin – vai dziesmas turpinājumā ir vārdi “Neaizej!”. Kā viņam tas izdevās klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!