12. septembra Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Dons, kurš atgriežas pie saviem klausītājiem ar spēcīgu un personīgu balādi “Lauzto šķēpu karaļvalsts”, kā arī izziņo koncertu “Laiks”, kas notiks nākamā gada 17. augustā Rīgā, stadionā “Daugava”.

“Laiks ir lielākā un dievišķākā dāvana, kas mums ir dota. Brīžos, kad jūties sašķaidīts un salīcis zem smaguma, ticība, ka laiks dziedēs un ļaus piecelties, var būt vienīgais, kas dod spēku. Mana dziesma “Lauzto šķēpu karaļvalsts” tapusi, domājot par šo mūžīgo jautājumu,” stāsta Dons.

Dziesma tapusi Īrijā un Latvijā, tās autori ir Artūrs Šingirejs, Liam Geddes, Kate Northrop, Mikus Frišfelds un Kate Rudzinska, dziesmu producējuši Liam Geddes un DJ Rudd.

Dziesmas “Lauzto šķēpu karaļvalsts” video versiju radījusi film naked komanda, video klipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko.

 

Nākamais gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā -  viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024. gada 17.augustā.

“Laiks mani ir atvedis no sapņa par pirmo dziesmu līdz koncertam stadionā, tieši tāpēc šis būs mana nākamgad gaidāmā albuma, kā arī stadiona koncerta nosaukums,” stāsta Dons.

Raidījuma laikā Dons vērtēja grupas "Rīmdari" skaņdarbu "Katrā elpas vilcienā". Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā.