8. decembra viesi bija DJ apvienības "Skrapneshi" dalībnieki Uldis Cīrulis – Dj Monsta un Dmitrijs Šaligins - Dj PM2THEAM, kuri  izdevuši savu jauno singlu ar nosaukumu “Kustēties”. Tajā piedalās arī reperis Edavārdi. Šis skaņdarbs būs iekļauts  apvienības debijas albumā, kuru plānots klausītājiem nodot nākamā gada sākumā.

“Manuprāt, visa mūsu daiļrades tematika ir gan par iekšējo, gan ārējo brīvību un šī dziesma nav izņēmums. Taisot mūziku ikdienā, pie dažām dziesmām vajag pasēdēt ilgāku laiku, lai sanāktu kaut kas sakarīgs, tad šis bīts ir pretstats tam un bīts atnāca burtiski pats. Uztaisījām to vienā vakarā. Un arī viss tālākais dziesmas nobeigšanas process notika neparasti viegli,” teic "Skrapneshi".

Edavārdi, kurš ir dziesmas teksta autors par dziesmu saka:

“Kad izdzirdēju bītu, nebija divu domu par to, ka es uz tā uzrakstīšu. Mans pants ir veltījums visiem tiem, kuru arsenālā nav virtuozākās deju soļu kombinācijas, tiem, kuru gurni un pleci nekustās tik sinhroni kā citiem, tiem, kuri deju grīdas vietā izvēlās izrādīt atbalstu, kustinot savu galvu līdzi ritmam kultūras nama tumšajos stūros. Nebaidies kustēties!.”

Raidījuma laikā "Skrapneshi" vērtēja jaunās mākslinieces Karlīnes Annas Ērgles un Agneses Rakovskas dziesmu „Bērnība”. Karlīne ir 13 gadus jauna meitene, kura iemīļojusi mūziku un vēlas šajā nozarē attīstīt arī sevi. Mūziku padziļināti apgūst Rīgas Doma kora skolā 7. klasē. Rakovska ir pamanījusi meitenes talantu un abas kopā mūzikas un izglītības platformā “Zvaigznājs” radīja jaunas dziesmas, no kurām “Bērnība” šķita visaktuālākā ne tikai pašai Karlīnei bet arī Agnesei, tāpēc nolemts dziesmu iedziedāt kopā.