29. septembra Muzikālās bankas viesis bija indie pop grupas "Mother of Pearl" mūziķis Didzis Melderis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno dziesmu "Tvaika ielā izlaidums".

Dziesmas pirmie soļi aizsākās kādā vecgada svētku vakarā, kad tās mūzikas un vārdu autors Didzis Melderis kopā ar vārdu līdzautoru Artūru Brici vēlējās radīt “piecminūtes dziesmu”, kuru varētu izpildīt kopā ar draugiem. Tā tapa dziesmas melnraksts. Vēlāk, atskaņojot dziesmu draugiem un grupas biedriem, kā arī spēlējot to dažādos koncertos, pasākumos un festivālos, tā neformāli kļuva par ballīšu “himnu”. Dziesmu klausītāji iemīlējuši tās sirsnīguma un vienkāršības dēļ, tāpēc šoruden dziesma tika arī ierakstīta.

“Mēs vēlējāmies radīt dziesmu, kurai spētu līdzi dziedāt ikviens, lai notiktu enerģijas un pozitīvu emociju apmaiņa,” tā Didzis Melderis.

Autori raksturo, ka viss ir pavisam vienkārši - tā ir par neprātīgu pašsaprotamo. Dziesmas producents ir Reinis Briģis un tās ieraksts veikts Reiņa Briģa ierakstu studijā.

 

Raidījuma laikā Didzis Melderis vērtēja ArtifexLV un Intara Busuļa kopdarbu - dziesmu "Atpakaļ". Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!