13. maija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās grupas "Dagamba" mūziķis Valters Pūce un jaunā dziedātāja Dārta Stepanova, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu “Tālāk jāiet”.

Dārtai Stepanovai dziesmas nosaukums ir īpaši zīmīgs, jo šī ir viņas debija Latvijas populārās mūzikas pasaulē. Singla mūzikas autors ir “Dagamba” dalībnieks, čellists Valters Pūce, savukārt vārdu autore – dziedātāja Patrisha.

Valters Pūce “Tālāk jāiet” sacerējis speciāli Dārtai Stepanovai un grupai “Dagamba”. Pūce iedvesmojies no dziedātājas dzidrās balss. Melodiju papildina dziedātājas Patrišas  sarakstītie vārdi.

“Manuprāt, mūsu radītais kopdarbs lieliski uzplauks tieši vasarā. Patrishas sarakstītie vārdi izcili saskan ar melodiju. Dziesmas radīšana bija divtik interesanta, jo jau sākotnēji varēju iztēloties, kā tā skanēs, kad dziedās Dārta,” tā Valters.

Dārta Stepanova sadarbību raksturo kā ļoti aizraujošu posmu savā muzikālajā karjerā.

“Šķiet, ka Patrisha nolasīja manu iekšējo pasauli, rakstot dziesmai vārdus. Šobrīd esmu ceļa sākumā un, skatoties uz priekšu, jūtu satraukumu par to, kas mani gaida nākotnē. Es zinu, ka Valters ir ārkārtīgi piedomājis pie muzikālā skanējuma, jo jau kopš pirmās reizes, kad dzirdēju dziesmu, es to vairs nespēju dabūt ārā no galvas,” priecājas jaunā dziedātāja.

Mūzikas video producēja “Marana Productions” un režisore Dace Pūce.

 

Raidījuma laikā Dārta un Valters piedalījās DZIESMU SPĒLĒ, kurā viņiem bija jāatpazīst citus izpildītājus, kas radījuši skaņdarbus ar līdzīgiem nosaukumiem kā "Tālāk jāiet". Kā viņiem veicās? Klausieties audio pielikumā!