25. novembra Muzikālajā bankā viesojās jaunā, talantīgā dziedātāja Dārta Stepanova, kura izdevusi singlu "Brīnumzeme", kā arī mūziķis Valters Pūce - viņš sarakstījis dziesmas mūziku, bet vārdus sacerējusi – Patrisha. Šis ir jau otrais singls, kas tapis sadarbībā ar Valteru Pūci un domāts kā loģisks turpinājums vasaras radiohitam “Tālāk jāiet”.

Dziesmas “Brīnumzeme” ierakstā piedalījās vijolnieks Aleksejs Bahirs, taustiņinstrumentālists Dainis Tenis, basģitārists Edvīns Ozols, bundzinieks un elektronisko instrumentu pārzinātājs Artūrs Jermaks, ķeltu arfas spēlētāja Ilze Grunte un kontrabasiste Alise Broka.

Jaunais singls tapis divās studijās – “Auss” un “Marana Productions”. Tam radīts arī lirikas videoklips. Dziesmas pēcapstrāde veikta Somijā. Miksu veidojis Jesse Vainio, bet māsterversiju – Svante Forsbäck.

 

Raidījuma laikā Dārta vērtēja grupas "Neon Saturdays" jaunāko veikumu - dziesmu "Nemirstīgs". Viņi pie mums viesosies jau pavisam drīzā nākotnē... Bet vai mūziķei patika dziesma "Nemirstīgs"? Klausieties audio pielikumā!