24. septembra Muzikālajā Bankā ar spilgtu singlu "Vienmēr kavēju" debitēja jaunās grupas "Citi Zēni" dalībnieki Jānis Pētersons un Roberts Memmens. Viņi bija pirmie klātienes viesi - pēc ilga pārtraukuma! Mūziķi iepazīstināja klausītājus ar grupu, jauno dziesmu, kā arī pastāstīja par topošo albumu.

Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajā radio singlā "Vienmēr Kavēju" grupa "Citi Zēni" izdod jaudīgu pieteikumu Latvijas popmūzikā un izziņo debijas albumu "Suņi Iziet Ielās". Tas būs aktuālās popmūzikas albums, kurā būs dzirdamas dziesmas jau minētajos žanros. Plānotais izdošanas laiks ir 2021. gada pavasaris.

“Lūgums pieteikties tam, kurš nekad dzīvē nav kavējis,” tā dziesmu komentē grupas vokālists un teksta autors Jānis Pētersons.

“Vienmēr kavēju" ir par steigu, adrenalīnu un mūsdienu neiespējamo dzīves tempu. Ar vieglumu esam mēģinājuši notvert sajūtu, kad skrien cauri pilsētai, lai nenokavētu pēdējo autobusu mājup.”

“Šī dziesma ir provokatīvs eksperiments Latvijā ar kuru cenšamies lauzt robežas starp pašmāju un ārzemju mūzikas aktualitātēm, lai izaicinātu šī brīža popmūzikas status quo,” īsumā skaņdarbu komentē grupas "Citi Zēni" mūzikas producents un basģitārists Roberts Memmēns, kurš ir arī bijušais grupu "Framest" un "Insomnia" vokālists.

Dziesmai ir tapis arī videoklips, kurā humoristiski atainota panika par laika trūkumu. “Klipā mēs tveram sajūtu. Galvenais varonis visur cenšas paspēt, visiem vēlas palīdzēt, bet tā dēļ arī vienmēr kavē,” tā videoklipu komentē režisors Artūrs Streļuks. “Mēs visu klipu veidojām kā satīrisku komentāru par ikdienu. Klipā filmējies arī populārais latviešu izpildītājs un aktieris Lauris Reiniks,” turpina režisors.

 

Raidījuma laikā grupas "Citi zēni" mūziķi Jānis Pētersons un Roberts Memmens dzīvajā izpildījumā atskaņoja dziesmu "Kā man gribētos" no sava repertuāra. Kā skanēja? Klausieties audio pielikumā.