9. februāra Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jaunu himnu visiem suņu cilvēkiem - “Suņi iziet ielās”. Tas ir singls no gaidāmā debijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

“Visiem apnicis sēdēt mājās – ja nevaram tikties ar draugiem un faniem klātienē, tad šķita atbilstoši izdot dziesmu par iziešanu ielās,” tā jauno singlu komentē teksta autors Dagnis Roziņš.

 

“Mūsuprāt, jebkuram normālam cilvēkam pavadīt divpadsmit mēnešus vientulībā nav veselīgi ne fiziski, ne mentāli. Ar dziesmu vēlējāmies atrast veidu, kā  atsaukt atmiņā vasaras festivālu sajūtu,” tā dziesmas ideju skaidro solists Jānis Pētersons.

 

“Suņi Iziet Ielās” ir jau trešais singls no pavasarī gaidāmā albuma. “Ceram, ka mums atkal būs izdevies līdz klausītājiem atvest nelielu saules stariņu un jaunu melodiju, kuru dungot dušās,” savu darbu apraksta mūzikas producents un šova “X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

 

“Ar katru singlu mēģinām lauzt ierasto pasivitāti latviešu popmūzikā. Šobrīd vairāk nekā citreiz mums katram vajag savu sunīti, kuru paglaudīt.”

Lai gan dziesma “Suņi Iziet Ielās” singla versijā iznāk tikai tagad, taču “Citi Zēni” to jau  grandiozi prezentēja “Muzikālās bankas” fināla šovā.

Papildus “Citi Zēni” prezentē arī animētu klipa vizualizāciju, kuru veidojis baltkrievu mākslinieks “LIHTOROVIC”. Arī liriku video ir ieturēts rotaļīgā stilā, un tajā izmantots singla vāciņa dizains, kuru izstrādājusi talantīgā māksliniece Renāte Saulīte.

 

Raidījuma laikā Jānis Pētersons tika izaicināts SUŅU SPĒLĒ, kurā centāmies noskaidrot cik labi "Citi zēni" pazīst suņus! Kā tas notika klausieties audio pielikumā!