28. oktobra Muzikālās Bankas attālinātais viesis bija grupas "Citi zēni" līderis Jānis Pētersons, kurš klausītājus iepazīstināja ar grupas aktualitātēm - debijas albumu “Suņi Iziet Ielās” un jauno, jaudīgo singlu "Limuzīns uz Krīta".

“Albumā runājam par tēmām, kuras šobrīd ir aktuālas no mūsu vienaudžu perspektīvas ar nelielu devu ironijas. Attiecības, nauda un ballītes ir caurvijošie motīvi, kuri visiem ir vajadzīgi laikā, kad esam spiesti distancēties un pavadīt mājās vairāk laika nekā ierasts,” par debijas albumu izsakās grupas solists Jānis Pētersons.

Albumā iekļauti gan līdzšinējie grupas hiti kā “Vienmēr Kavēju” un “Parādi Kas Tas Ir”, kā arī jauni skaņdarbi sadarbībā ar Latvijā atzītiem māksliniekiem kā Patrisha un Arstarulsmirus. Albumu producējis Roberts Memmēns, miksējis – Pauls Dāvis Megi un māsteringa process ir veikts Chartmakers studijā Somijā, kur to apstrādājis slavenais skaņu inženieris Svante Forsback, kurš līdz šim ir strādājis ar grupām kā Rammstein, Alan Waker un Apocalyptica.

“Limuzīns Uz Krīta” ir singls, ar kuru grupa piesaka sava debijas albuma izdošanu.

 

Raidījuma laikā Jānis Pētersons vērtēja  Samantas Tīnas jauno skaņdarbu "Nemaz, nemaz".

“Visticamāk mēs kādreiz esam nonākuši situācijā vai satikuši cilvēku, kurš apgalvo, ka ir ticis galā ar šķiršanās sāpēm un pārdzīvojumiem, kaut arī patiesībā šis cilvēks pats sev melo un turpina dzīvot savu izirušo attiecību ietekmē un nostaļģijā. Šķietami vairs nemaz nesāp, tomēr kādā mirklī nākas atzīt, ka melojam ne tikai paši sev, bet vēl jo vairāk - cenšamies vērst  apkārtējo uzmanību uz to, ka  sāpes un ilgas mūsos vairs nemīt. Mūsdienu sociālo tīklu laikmetā radīt ilūziju par ārēji skaistu, bezrūpīgu dzīvi ir vienkārši, bet kas aiz tā slēpjas patiesībā? Vai varbūt šis stāsts  tomēr ir adresēts vienam konkrētam cilvēkam, lai pievērstu tā uzmanību un izraisītu greizsirdību un nožēlas sirdsēstus?” dziesmas klausītājus aicina aizdomāties Samanta Tīna.

Vai Jānim patika dziesma "Nemaz, nemaz"? Klausieties audio pielikumā!