14. marta Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Chris Noah, kura pirmā dziesma latviešu valodā “Cik tālu vēl?” pārliecinoši iekaroja klausītāju sirdis un topu virsotnes. Šodien viņš klausītāju vērtējumam piedāvāja savu jaunāko veikumu - singlu “Nomodā”. “Nomodā” ir jau otrā dziesma no rudenī gaidāmā albuma un turpina veiksmīgi iesākto muzikālo virzienu, noskaņojot mūs vasarai un aicinot piedzīvot atmiņā paliekošus brīžus.

“”Nomodā” ir stāsts par vidi, kultūru un laiku, kurā dzīvojam. Mums ir nepārtraukti jāpielāgojas, jāatklāj jaunas lietas par mums pašiem, kā arī jāmācās baudīt šis process. Dziesmā dzirdami diezgan personiski novērojumi par sevi un pieredzēto, taču domāju, ka lielākā daļa klausītāju piekritīs, ka gan grūtie, gan skaistie brīži ir labāki, ja tiem cauri neej viens, bet esi komandā. Dziesmas panti savā ziņā ir monologs ar sevi, bet vienlaikus arī saruna ar kādu, ar kuru gribi iet cauri grūtībām,” stāsta Chris Noah.

Chris dziesmas ierakstā sapulcinājis – ilgstošo sadarbības partneri britu producentu Kristoferu Harisu (Kristofer Harris) un divkārtēju prestižās “Grammy” balvas nominantu Raienu Švābi (Ryan Schwabe) no ASV. Mūzikas autors ir pats Chris Noah.

Žanriski ar šo singlu mākslinieks vēl vairāk iezīmē ievirzi 80-gadu skanējumā, vienlaikus saglabājot arī mūsdienu popmūzikas elementus.

“Šoreiz izlēmu, ka gribu dziesmas sajūtu vizualizēt un parādīt tās īsto raksturu vistiešākajā veidā - dziesmu spēlējot. Saucu talkā savus draugus, grupas biedrus, ar kuru palīdzību spējām nodemontrēt dziesmas būtību un savā ziņā arī vēstījumu - viss ir labāks, ja ar to dalās. Videoklips filmēts Kongresu namā un Allažu Tautas namā, kura koka interjers aizveda mūs pilnīgi citā atmosfērā,” turpina Chris Noah.

Videoklipa režisors ir Gustavs Ķibilds. Dziesmas ierakstā piedalījušies visi video klipā redzamie mūziķi, kas vēl jo vairāk palīdz vizualizēt “Nomodā” dzirdamo enerģiju.

 

Raidījuma laikā Chris Noah vērtēja Lapsenes jauno dziesmu "Par vidējo pirkstu". Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!