Pašmāju grupa “Carnival Youth” izdevuši dziesmu “Līdz pat bezgalībai”, iezīmējot jaunu posmu grupas mūzikālajā karjerā.

“Ir beigusies pandēmija, esam absolvējuši augstskolas un tuvojamies ceturtās desmitgades izpētei uz šīs planētas. Ja skatās pasaules kontekstā, tad šis ir tikai mazs krikumiņš, kas papildina lielo kelogsa mūzikas bļodu, bet mums tas ir liels un priecīgs notikums,” stāsta grupas dalībnieks Emīls Kaupers. “Jebkurā gadījumā, izbaudiet, mēs centāmies!”

Dziesmas videoklipa režisors ir grupas dalībnieks Edgars Kaupers, to montējis Roberts Vanags, savukārt galvenā varoņa lomā iejuties Emīls, kurš gatavojās klipam 4 mēnešus un filmēšanas dienās noskrējis teju divus pilnus maratonus. “Klipa pamatideju ar Emīlu un Robertu izdomājām kopā, bet uzņēmos režisora lomu, jo pieredze rāda, ka sadalītas atbildības ir gluži vai vienīgais veids kā nonākt līdz rezultātam,” stāsta Edgars.

“Tā kā dziesma ir dinamiska, gribējām arī dinamisku attēlu, tāpēc izvēlējāmies visu klipu veidot ap skriešanu un filmēt no braucošas mašīnas. Kārtslēkšana piedod šķietami bezmērķīgai skriešanai mērķi, tikai tas ir jāatrod. Arī dziesmas teksts ir par lēkšanu augšup un pacelšanos pāri ikdienas mazajiem sīkumiem,” turpina Edgars. “Dziesmas videoklipā vizualizēts mūsdienu pasaules vienmēr steigā esošais cilvēks. Taču tam piederošā augstlēcēja kārts simboliski atgādina par vertikalitāti, kas paceļas pāri ikdienišķumam un rada vietu brīnumam. Un šo vertikalitāti katrs, protams, var interpretēt pa savam,” papildina Roberts.

 

 

Šī gada 18. oktobrī “Carnival Youth” atgriezīsies kocertzālē “Palladium”, lai svinētu sava debijas albuma “No Clouds Allowed” 10 gadu jubileju un ieskandinātu jauno dekādi. Taču šis koncerts nebūs tikai retrospektīvs atskats uz pēdējos 10 gados radīto un piedzīvoto. Koncertā būs iespēja dzirdēt arī pavisam jaunas dziesmas no 2025. gadā gaidāmā albuma. Grupa šovasar būs redzama vairākos koncertos, festivālos.