19. maija Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Edgars Kaupers no grupas "Carnival Youth", kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Vasara bez internetiem", kas ir leģendārās Krievijas grupas “Mumiy Troll” pērn izdotās dziesmas "Лето без интернета" latviskā versija. 

“Rakstīt jaunu mūziku ir ļoti interesants process, bet tik pat aizraujoši ir savā aranžijā pārveidot kādu citu skaņdarbu, ko līdz šim daudz nebijām darījuši,” stāsta grupas dalībnieks Roberts Vanags. 

Dziesmas tekstu latviešu valodā atdzejojis Jānis Šipkēvics juniors, grupa pārspēlēja dziesmas skaņu celiņus, “Ieliekot tajā kādu svaigu odziņu un pievelkot dziesmu mazliet tuvāk tam, ko varētu saukt par mūsu,  “Carnival Youth” skanējumu. Tomēr centāmies neiziet no rāmjiem un palikt visai tuvu oriģinālajai skaņu paletei.”

Dziesmas miksu veicis Gatis Zaķis, kas ir producējis visus “Carnival Youth” albumus un strādājis arī ar grupu “Mumiy Troll”, “tādēļ viņš lieliski  varēja savienot kopā šīs abas muzikālās planētas, kas, it kā tik atšķirīgas, riņķo ap vienu un to pašu zvaigzni”, piebilst Roberts Vanags.

Raidījuma laikā Edgars Kaupers dalījās ar 3 ieteikumiem, ko tad darīt šovasar – ja jau bez internetiem.

Edgara ieteikumus un raidījumu pilnā apjomā klausieties audio pielikumā.